Tuvalet Tıkanıklığı Açma

En Etkili Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

En Etkili Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri Nasıl Açılır?

En etkili tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri nasıl açılır ,Vizyon tesisat  tuvalet ve klozet tıkanıklığı açma yöntemlerinde İstanbul’un öncü firmaların arasında yer almaktadır. İstanbul ilçelerinin tamamına servis imkanı veren firmayız servis formu oluşturduğunuzda ortalama 30 dakika yada 1 saat içersin de verdiğiniz adrese yetkili personelimizi yönlendiriyoruz. tuvalet tıkanıklığı açma işlemini kamera ile ilk aşamada görüntülüyor  daha sonra robotla tuvalet tıkanıklığı açma işlemine  kırma dökme işlemi gerektirmeden tıkalı tuvalet açma ve tıkalı klozet açma giderlerinizi evinize zarar vermeden açıyoruz.

Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet tıkanıklıkları kullanıma oluşmakta ve olmaz zamanlarda ortaya çıkar ve canınızı ciddi derecede bozar böyle tıkanıklık sorunlarınıza kendinizde ilk aşamada müdahale edebilirsiniz su tesisat ustasına para ödemeden birden fazla tıkanıklığa müdahale edebilirsiniz.

Bir çok tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri vardır bu yöntemlerin başında sıcak su, tuvalet pompası, karbonat sirke gibi yöntemlerle temizlenebilir makalemizde sizlere en etkili tuvalet tıkanıklığı açma nasıl açılır, veya tıkanıklık açma yöntemlerinden bahsedeceğiz  makalemizde bahsettiğimiz gibi basit olarak sizin müdahale edilebilir ürünler nasıl kullanılır. Biraz bahsedelim ancak eğer bu ürünler etkili olmuyorsa tafsiyemiz ciddi bir tıkanıklık olduğunu ve tıkanıklık açma konusunda profesyonel bir firmadan destek almanızdır.

         

Tıkanıklık Açma Teknikleri

Tuvalet taşması varsa bunu önleyin. Eğer asma klozet kullanıyorsanız ve gömme rezarvuar varsa kesinlikle sifon butonuna basmayın bu tıkanıklık olan bölgede su birikintisine ve klozetin taşmasına neden olur, müdahale olarak kesinlikle rezarvuar içindeki su vanasını kapatmanızı tavsiye ederiz.

Alafranga yada duvara sıfır klozet kullanıyorsanız banyonuzu müdahale için  hazır duruma getirin atık suyunun ortamı kirletmesine karşı klozet etrafına havlu yada benzeri kumaşlarla çevirin kokudan rahatsız olmamak için varsa tuvalet fanını çalıştırın yada menfezinizi açmanızı öneririz.

Sağlığınız için mutlaka elinize kauçuk eldiven takın bildiği gibi tuvalet giderleri sağlık açısından bir çok mikrop barındırdığından eldivenler bu anlamda önemli gereçlerden biridir.

Tuvalet tıkanıklığına sebebiyet veren cisimlere bir bakın eğer klozet yada tuvalet giderinde bir cisim görüyorsanız alınabilir veya alınamaz mı bir bakın alınması mümkünse almayı deneyin çıkarmakta zorlanıyorsanız diğer tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerini deneyin.

En etkili tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri nasıl açılır

En etkili tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri nasıl açılır

Uygun olan tuvalet açma pompası kullanın. Orta düzeyde kullanıma el verişli tutma aparatı dayanaklı bir vakumlu el pompası kullanmayı deneyin öncelikle vakum yapmanız gereken klozet tıkanıklığı olan alana vakumlu pompayı koyun daha sonrasında etrafını bir bezle yumak haline getirin sonrasında vakum yapmaya başlayın bu işlemi ortalama 20 dakika uygulayın mutlaka sonuç alacaksınız.

Alafranga düz yüzeysel taşta vakumlu pompa kullanımı. vakumlu pompayı tuvalet taşının ağız bölümüne yerleştirin akabinde bir bezle etrafını çevirin ve vakumlama yapmaya başlayın bu işlemi de 20 dakika kadar devam edin sonrasında vanayı açıp sifonu çekin eğer hala su basıncını yavaş çekiyorsa mutlaka bir profesyonel tesisatçıdan destek almayı deneyin.

Tuvalet Açıcı Kimyasal Madde 

Tuvalet açıcı kimyasal nasıl kullanılır. Tuvalet gider açıcı için tavsiye edilen miktarlarda kimyasal kullanılmasına özen gösterin. Muhtemelen tıkanıklık açıcı kimyasalların tıkalı gider üzerindeki işlevini yerine getirebilmeleri için gece boyunca beklemek gerekebilir. Tıkanıklık sorunu giderildiğinde tıkalı tuvalet gideri de açılmış olacaktır.

Not:Kimyasal üzerindeki kullanım talimatını mutlaka okuyun ve talimatlara göre kullanımını gerçekleştirin aksi taktirde kullanımı fazla olan kimyasallar pimaş giderinize ciddi zararlar verebilir.

Tıkanıklık Açma Teli

Tuvalet açma teli veya lavabo açma teli alın.Tuvalet açma telleri yapı marketlerde bulunmaktadır, hat gider borusu kıvrımlarına göre yol alabilen bir telin gideceği en kıvrımlı bölgelere ulaşabilmesi için yumuşak bir tel almaya dikkat edin.Tuvalet açma teli, tuvaletin taşını tahrip etmeden ya da hasara yol açmayan klozet giderini temizlemek için özel tasarlanmış gider açıcı tellidir. Tıkanıklık açma robotları kullanmayan su tesisatçıları da genelde bu yöntem üzerinden sorunu gidermeye çalışırlar.

Telin kıvrımlı ucunu pimaş ağzından gönderin. Gider tıkanıklığı sebebini fark edene kadar teli pimaş içine göndermeye devam edin

Teli tutma aparatı ile beraber çevirerek pimaş hattına salın. Açma telinin genel amacı; tıkanmış gidere sebep olan yumuşak cisimleri parçalara ayırarak daha küçük olmasına yardımcı olur ve hareket etmesini sağlar. Tıkalı giderin  açılıp açılmadığını kontrol etmek için sifonu bir defaya mahsus kullanın.

Eğer tüm bu yöntemler tıkalı tuvalet giderini yada tıkalı klozet giderinizi açmak için yardımcı olmadıysa mutlaka profesyonel bir firmadan destek alın Vizyon Tesisat bu konuda son teknoloji cihazlar desteğiyle tuvalet tıkanıklığı açma,klozet tıkanıklığı açma gibi sorunlara kesin çözüm sunar kırma dökme gerektirmeden tüm tıkalı giderleriniz açılır firmamızla iletişim sekmesinden irtibat kurabilirsiniz.

Tuvalet Tıkanıklıkları Neden Meydana Gelir?

 • Tıkalı tuvalet, amacı dışında kullanılması ve usta hataları diyebileceğimiz sebepler yüzünden meydana gelmektedir.
 • Tuvalet tıkanıklığında en yaygın, kullanıma bağlı dikkat edilmeyen hatalar gelmektedir.
 • Tuvalete atılan ıslak mendil, peçete gibi cisimler tuvaletin tıkanmasına sebebiyet vermektedir.
 • Tuvalette günlük temizlikte kullanılan kimyasallarda tıkanıklığa sebep olur.
 • Dikkat etmeniz gereken suda parçalanabilen yumuşak tuvalet kağıtları kullanmak ve tuvalet borusunda özellikle çatal veya dirsek kısımlarında biriken kağıtlar tıkanıklığa sebep olmaktadır.
 • Tuvalet tıkanmasında etkili olan sebeplerden biri de çocuk bezleridir. Çocuk bezleri tuvalet borusunda sıkışmaya sebebiyet verir ne kadarda basınçlı su ile gönderilmeye zorlansa’da maalesef belirli bir alanda takılır.
 • Tıkanan tuvalette analiz yapılırken tuvalet borusu içine gönderilen kamera görüntüsüne takılan cisimler vardır. Örnek tuvalet temizlik fırça başlığı ve klozet kapak montaj vidaları olmaktadır. 
 • Tuvalet temizleme fırçası kullanırken dikkat edilmesi faydalıdır, aksi bir durumda tıkanıklığa yol açmaktadır.
 • Bazı durumlarda çocuklarda oyuncak atmakta ve tıkanmaya sebebiyet vermektedir.

Makalemizde tıkalı tuvalet açma hakkında gerekli olan bilgileri verdiğimizi düşünüyoruz. Geçmişe dayanan bilgi ve birikimimiz 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız tuvalet tıkanıklığı açma, konusunda müşterileri için profesyonel hizmetten ödün vermemekle beraber, Tıkanıklığa dayalı en yenilikçi son teknoloji cihazları bünyesinde bulunduran firmalar arasında yer almaktadır. yıllardır sektörde yer edinen firmamız tuvalet tıkanıklığı açan firmalar arasında uzman personeliyle hizmet vermektedir.

Yıllardır tıkanıklık konusunda ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabiliyorduk ve dairemizde tadilat kırma dökme olamakta bu sorunlar bütçemizi olumsuz etkiliyordu, teknolojiye ayak uydurmak sektörün gerektirdiği tıkanıklık açma makinesini bünyemizde bulundurmak zorunluluk haline geldi, bu her sektörde olduğu gibi sıhhi su tesisat sektöründe bulundurulması gereken cihazlar tesisat sektöründe kalıcı hizmet açısından firmalarda neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Robotla tıkanıklık açma cihazlarımız her daim teknoloji ile birebir güncel hizmet için alınmıştır. Tuvalet tıkanıklık sorunlarına kırma dökme gerektirmeden çözüm odaklı hizmet veriyoruz.

Kameralı Tıkanıklık Açma

Kamera ile tıkanıklık açma kırma dökme gerektirmeden, kamera ile tıkalı gider açma geçmiş sistemlere göre daha verimli yapılabilmekte, yaşadığımız alanlarda konut daire veya iş yerleri pis borularında meydana gelen tıkanıklık sorunları tesisat hatlarını kırmadan robotla açma işlemi yapılarak daha az maliyetlere tıkanıklıkları gidermeye yarayan kameralı tıkanıklık açma işlemi firmamız tarafından İstanbul’un bütün ilçelerine fiyat farkı olmadan kırmadan dökmeden açmaktayız.

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemi lavaboların tıkanması sonucu kullandığımız suyun lavabodan gitmediği zamanlarda ilk aşamada kendi imkanlarımızla müdahale etmeye çalışırız. Ancak etrafa ve boru hatlarına ciddi zararlar verebiliriz. Durum böyle olunca gerek oturum alanlarımız ciddi atık kokusuna maruz kalmakta lavabo tıkanıklığına sebep olan kimyasallar temizleme ayrıca tıkanıklığı gidermekte kullanılan robotlu cihazlarla etrafı kirletmeden açmaktayız.

Vizyon tesisat tuvalet tıkanıklığı açma firması

 • Vizyon tesisat, İstanbul’un bütün ilçelerine servis ağı mevcuttur.
 • İstanbul’un tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.
 • Son teknoloji cihazlar ve her biri mesleki yeterlilik belgeli personelimizle hizmet veriyoruz.
 • İstanbul’un hangi ilçesinde ikametkah ediyorsanız, bir saat içinde adresinize ulaşarak çalışma başlatıyoruz.
 • Vizyon tesisat tarafından yapılan bütün onarım ve tadilatlar, iki yıl süreyle firma garantisi altındadır.
 • Tuvalet tıkanıklığı açma çalışmalarında kullanılan Robotla tıkanıklık açma yöntemi kanal görüntüleme yöntemi ve atık su gider hattı yıkama cihazlarımızla hizmet vermekteyiz.
Tuvalet tıkanıklığı açma ile ilgili aramalar
 • Klozete bez kaçtı tıkanır mı,
 • tuvalet tıkanıklığı açma,
 • tuvalete bez kaçtı ne yapmalıyım,
 • evde tuvalet tıkanıklığı açma,
 • klozet su yavaş gidiyor,
 • etkili tuvalet açma yöntemleri
 • tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
 • tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri
 • tuvalet tıkanıklığı nedenleri
 • tuvalet tıkanıklığı çözümleri
 • alaturka tuvalet tıkanıklığı açma evde nasıl yapılır
 • alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır evde
 • normal tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
 • apartmanda tuvalet tıkanması
 • tıkanan tuvalet nasıl açılır kadınlar kulübü
 • tuvalet tıkanıklığı açma ilaçları
 • tuvalet tıkanıklığı açma kimyasalı
 • tıkanan tuvalet nasıl açılır karbonat
 • apartman ortak gider borusu tıkandı
 • alaturka tuvalet tıkandı ne yapmalıyım
 • bina gideri tıkandı
 • apartman mutfak gideri tıkanması
 • apartman kanalizasyon giderleri
 • tuvalet neden tıkanır
 • apartman yönetmeliği gider borusu
 • apartman kanalizasyon yönetmeliği
 • normal tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır
 • alaturka tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır evde
 • tuvalet tıkanıklığı açma evde nasıl yapılır
 • evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri
 • tuvalet açıcı
 • tuvalet açıcı nerede satılır
 • tıkanan tuvalet borusu nasıl açılır
 • giderden su taşması
 • gider borusundan su gelmesi
 • balkon giderinden su gelmesi
 • sifonu çekince su yükseliyor
 • tuvalete bez kaçtı ne yapmalıyım
 • klozet su yavaş gidiyor
 • tuvalet geri tepmesi
 • lavabo giderinden ses gelmesi
 • klozete bez kaçtı ne yapmalıyım
 • apartmanda tuvalet tıkanması
 • tuvalet tıkanıklığı açma evde nasıl yapılır
 • evde tıkanmış tuvalet açma yöntemleri
 • tuvalet fırçası klozete kaçtı
 • tuvalet sürekli tıkanıyor
 • klozet su yavaş gidiyor
 • tuvalet neden tıkanır
 • sifonu çekince giderden su gelmesi
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkıda bulunmaktan çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir