su kaçağı tespiti

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri?

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri başlıklı makalemizde evinizde veya iş yerlerinizde işlerinizi aksatıyorsa, sizlere önereceğimiz işinize yarıyacak yöntemler’den bahsedeceğiz. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır sorusuna pratik ve basit yöntemlere lavabo tıkanıklığını açmak istiyorsanız bu yöntemleri okumakta yarar var vizyon tesisat tıkanıklık açma sorunlarında sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına günün her saati sizlerle,

Lavabo Tıkanıklığı Açma 

Ne yaparsanız yapın lavabo tıkanıklığının önüne geçemiyorsanız belki de henüz doğru yöntem ile tanışmadınız. Kimilerini yeni duyduğunuz kimilerini ise ilk kez duyacağınız lavabo açma yöntemlerini sizler için derledik, işte o basit ve pratik yöntemler.

                               

Sirke Karbonat ve Sirke

Lavabo tıkanıklığı açma yöntemleri nasıl açılır. Banyo ve mutfak lavabolarınız çeşitli nedenlere bağlı olarak sık sık tıkanma meydana geliyorsa karbonat, sıcak su ve sirke kullanımı düzenli olarak deniyebilirsiniz. Bunun için aynı miktarda karbonat ve sirkeyi karıştırıp, tıkanan lavaboya dökün. Sonrasında hazırladığınız kaynar suyu karbonatın üzerine uygulayın ve geçici olarak lavabo tıkanmasından bir süreliğine kurtulun.

Tuz ve Su Karışımını Deniyebilirsiniz

Saç, sabun kalıntısı gibi sebeplere bağlı olarak banyo giderlerinizde tıkanıklık meydana gelebilir. Banyo giderlerini temizleyebilmek için sıcak su ve tuz karışımını kullanmayı tercih edebilir tıkanıklık oluşan pimaş atık su giderlerini açabilirsiniz.

Robotla Lavabo Tıkanıklığı Açma Yöntemleri?

Günümüz Teknolojisinde bu yöntem artık sıkça kullanılmaktadır. Yukarıda anlattığımız yöntemler eğerki yararlı olmuyorsa ciddi tıkanıklıklarla karşı karşıya kalmışsınız demektir vizyon tesisat firması olarak lavabo tıkanıklığı açma konusunda robotla tıkanıklık açma ve kameralı görüntüleme hizmeti sağlıyoruz. Günün her saati istanbul geneli acil olarak servis ekibimizi adresinize en geç 45 dakika içersinde yönlendiriyoruz firmamızla hemen iletişime geçebilir ve teknik destek ayrıca randevu talebi verebilirsiniz.

Tuvalet Pimaş Hatları Neden Koku Yapar?

İş yerlerinde ve konutlarınızda oluşan koku tıkanıklık sebebi ile ortaya çıktığı gözlenmektedir çeşitli kimyasallar kullanarak her ne kadar kötü kokuyu bastırmaya çalışsanızda klozet  tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri gibi durumlarda pek çözüm elde etmenize yardımcı olmaz aksine pvc borularda yüksek ısıya sebeb olur buda pimaş hattınıza ciddi zararlar verebilir. Vizyon tesisat firması olarak avinizde koku sebeblerini analız ederek sizlere daha ferah ortamlar hazırlamak için çalışıyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir