Çağrı Merkezi İletişim

Mobil Ekip İletişim

Whatsapp İletişim

sukacagi.png

sukacagitespitiphone.png

Fatih de Su kaçağı Tespiti hizmeti veren firmamız Su kaçağı tespiti alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Fatih ve mahallelerine Termal Kamera İle Fatih Su Kaçağı Tespiti, Su kaçağı tamiri, her türlü tesisat tamiratı servisi hizmeti vermektedir. Vatan Tesisat servislerinde haftanın 7 günü 24 saat Servis hizmeti Alabilirsiniz.

Tesisat ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Fatih su kaçağı Tespiti servisi ev veya işyerlerinde Bulunan Tüm Tesisat için servis hizmeti sunulmaktadır, Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır. 

su kaçağı Tespiti işlemi için farklı olasılıkları sizlere adım adım açıklar. Bir su sızıntısını bulmak sizler için oldukça zor bir olasılık olabilir, eğer evinizde bu tip problemleri veya sorunları tamirini yapabilirim düşüncesinde olabilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken su kaçağı tamiri yapmak için gelişmiş tekniklere cihazlara ihtiyacınız olabilir, bir duvara gömülü veya duvara döşenmiş su tesisat kaçağı tespit edilmesi özelikle zordur bu durum karşınıza oldukça maliyetli sorunlar çıkarabilir, konun Fatih su tesisat firması tarafından analiz edilmesi sizin için en doğru seçim olabilir.

Fatih Su Kaçağı bulma servisi
Fatih Su Kaçağı Bulma fiyatı 2021
Fatih Su Kaçağı Tamiri fiyatı 2021
Fatih Su Kaçağı Tespiti fiyatı 2021
Fatih Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti fiyatları

Su Tesisat Hattının Yerlerinin Belirlenmesi
Bir su kaçağı bulmak için, nereye bakacağınızı zaten bilemezsiniz! Ancak borularının düzeninin kesin bir hafızasını tutmak hiç kolay değildir.

Su tesisat döşemesinin nereye gittiğini bilmek için profesyoneller rotalarını hedeflemelerine izin veren çeşitli teknikler ve cihazlar kullanırlar.

Gömülü su tesisat hatlarının rotasını bulmak için, Fatih su kaçak arama uzmanları bir elektromanyetik algılama cihazı kullanır. Bu cihaz, yolu bulmak için gerekli olan borunun uçlarından birine yerleştirilen zayıf akımla şarj edilmiş bir elektrik kablosu sayesinde manyetik bir alan oluşturmayı mümkün kılar. Su kaçağı tespit cihazı daha sonra borunun tam yolunu bulabilir, böylelikle bir su sızıntı arayışı başlayabilir.

Su Kaçağı Bulma İçin Kullanılan Farklı Teknikler?
Güçlendirilmiş ses dinleme dalgaları kullanarak, elektro akustik su kaçağı tespit cihazı sorunlu alanı bulmak için hassas bir şekilde su titreşimini tanımlamayı mümkün kılar.

Su sızıntısının titreşim yaydığını biliyor muydunuz? Onları gömülü su tesisat hatlarında tespit ederek, bir uzman nereye müdahale edeceğini tam olarak bilebilir! Bunu yapmak için, Fatih su kaçağı tespit uzmanı, müdahale etmeleri gereken gömülü borular da dahil olmak üzere tam olarak bilmelerini sağlayan güçlendirilmiş bir mikrofon kullanırlar.

Fatih Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
Termal kamera kullanarak bir kaçak araştırması , sıcaklık farklarını inceleyerek kaçakların bulunmasını mümkün kılar. Termal kamera , kaçakları hızlı ve en uygun şekilde aramak için sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan kızılötesi radyasyonu çok yüksek hassasiyetle kaydeder!

termaltespit

Fatih su kaçağı servisi, müşterilerimiz için her yıl yüzlerce su kaçağı tespit gerçekleştirmektedir. Termal kamera desteği ile sıcak su hatlarında oluşan su sızıntıları noktasal bulmayı mümkün kılar, Fatih termal kamera su kaçağı tespit işlemi evinizde hiç bir yeri kırıp dökmeye gerek duymadan noktasal su kaçağı bulma olanağı sağlar buda dairenizde olası tadilat gibi dertlerden sizleri hem maliyet yönünden hemde evinizde bir kaç günlük çalışmadan kurtaracaktır.

Fatih Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Dairede veya iş yerinizde aralıklı su sızıntılar varlık gösteriyor ise bu atık su kaçaklarına işarettir. Böyle bir su kaçağı söz konusu ise hemen üst komşunuzla yada alt komşunuzla irtibata geçebilir ve aralıklı kullanım gerektiren örneğin bulaşık makinesi gideri yada mutfak atık su giderini bir süre kullanılmaması yönünde fikir alış verişinde bulunabilir ve atık su tesisat kaçağını’da kendiniz de tespit edebilir ve su kaçağı tespiti Fatih firmasıyla iletişim kurabilirsiniz.

Üst kattan tavana su akıyor firmamız bu gibi su kaçağı şikayetini yoğun olarak almaktadır. Evinizde su kaçağını bulmak için kameralı su kaçağı tespiti yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Örneğin dairede su kaçağı var ve bunun için bütün daireyi kırmaya dökmeye gerektirmeden. Atık su kaçağı için kamera görüntüleme temiz su kaçağı içinse termal kamera yada akustik dinleme cihazlarıyla duvar ve fayans bölgelerinden tespit işlemini yapmakta olan firmamız garantili hizmet sunar.

Fatih ve mahallelerinde Sıhhi su tesisat su kaçak tespiti ve tıkanıklık açma firması olarak deneyimli personelimiz su kaçak tespit uzman ekibimiz tesisat dalında eğitim almış ekip arkadaşlarımız sizlere zaman kazandıracak kısa sürede içinde su kaçağı bulma yapmakta ayrıca uygun görüldüğünde su kaçağı tamir ve onarımı da yerinde müdahale ederek yapmaktadır. Sıhhi tesisat su kaçağı tespiti firması sizlere garantili olarak Fatih su kaçağı tamiri ve onarım hizmeti sunmaktadır.

 • Tüm su kapandığında akan suyun sesi
 • Evinizin içinde veya dışında su akmamasına rağmen dönen bir su sayacı
 • Duvarlarınızda veya döşemelerinizde çatlaklar
 • Halı veya döşeme altında küf veya gözle görülür nem
 • Kanalizasyon kokusu, kanalizasyonda veya boşaltma hattında bir kesinti olduğunu gösterebilir.
 • Zemin neminden kaynaklanan sorun
 • Ortalamanın üzerinde su faturaları

Fatih su kaçağı tespiti

Fatih su kaçağı bulma konusunda kontrol yapılması için uzmanlar tarafından kontrollerin sağlanması sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. günümüz teknolojisi tesisatçılara sunduğu su kaçağı tespit cihazları yardımıyla çok rahat bir şekilde su kaçağı yapılması sağlamaktadır.

evinizde su kaçağı ile alakalı sorunu belirtileri varsa öncelikle su kaçağı tespit aşaması yapılması gerekmektedir. bu aşamada yapılması gerekenler kullanımda olan evde bütün musluk ve batarya kapatılır sonrasında su sayacı kontrolü yapılır, su sayacının dönüp dönmediği kontrol edilir. bu aşamada sayaç belirli aralıklarla dönüyorsa o zaman evinizde veya iş yerinde su kaybının olduğu gözlenir. eğer bütün musluklar kapalı olduğundan dolayı akla gelen su kaçağının olduğudur. Fatih Su kaçağı tespiti nasıl yapılır, sorusuna cevap olarak işin uzmanları tarafından yapılması gerektiğini anlayabiliriz.

Bu sebeple kendiniz müdahale ettiğinizde daha kötü sonuçlarla neden olabilirsiniz. oysaki tesisatçı tarafından yapılması gereken işlemi kendinizce yaparım mantığından vazgeçmelisiniz. Bilinçli davranmak hem sorunun büyümesine engel hemde dikkat edilmesi gerekir. Bu sorunları gerçekleştirirken sizler de titizlikle ve dikkatli bir şekilde çözebilmek adına firmamıza ulaşabilir ve su kaçağı tespit işlemini daha sağlıklı şekilde yapılmasını noktasal olarak sağlayabilirsiniz. En yenilikçi teknolojik cihazlar sayesinde duvarın sıva altında özellikle su tesisat döşemelerinin olduğu yerler noktasal tespit edilir. Tesisat ustalarımız tarafından buraya müdahalesi sağlanır. Böylelikle kırılacak zemin fazla olmayacak şekilde azami olarak en fazla bir fayans kırılarak su sızıntısı işlemi yapılmaktadır.

 • - Fatih Tesisatdaki Su Kaçağını Bulma
 • - Fatih Banyo Su Kaçağı Tespiti
 • - Fatih Cihazla Su Kaçağı Bulma
 • - Fatih İşyeri Su Kaçağı Tespiti
 • - Fatih Görüntülü Cihazlarla Su Kaçağı Bulma
 • - Fatih Daire Su Kaçağı Bulma
 • - Fatih termal kameralı su kaçağı bulma
 • - Fatih termal kameralı su kaçağı tespiti
 • - Fatih Dedektörle Su Kaçağı Tespiti
 • - Fatih robot cihazla su kaçağı bulma
 • - Fatih Su Kaçağı Bulma Fiyatları
 • - Fatih Su patlağı bulma

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Fatih

Vizyon Tesisat, hizmet sektörüne başladığı yıldan bu yana müşteri memnuniyetini hep benimsemiştir. İşinin Ehli tesisat ustaları, profesyonel çalışma ekibi ve ilgili şubeleriyle sizlere daima güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet vermeye özen gösterecektir. Fatih su kaçağı tespiti servisimiz ilçenizde bulunan her mahalleye aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Su kaçağı tamir işlemi sizlerin onayı olmadan kırma dökme gibi işlemlerden olmadan minimum tadilat göze alınacaktır. Fatih su kaçağı tamiri ve onarımı garantili yapılmaktadır.

Fatih Su Kaçağı
Fatih Su Kaçağı Bulma
Fatih Su Kaçağı Tamiri
Fatih Su Kaçağı Tespiti
Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti verdiğimiz Fatih Mahalleleri

-Aksaray Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Akşemsettin Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Alemdar Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Ali Kuşçu Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Atikali Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Ayvansaray Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Balabanağa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Balat Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Beyazıt Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Binbirdirek Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Cankurtaran Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Cerrahpaşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Cibali Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Demirtaş Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Dervişali Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Emin Sinan Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Hacı Kadın Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Haseki Sultan Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Hırka-İ Şerif Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Hobyar Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Hoca Gıyasettin Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Hoca Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-İskenderpaşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Kalenderhane Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Karagümrük Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Katip Kasım Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Kemal Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Kocamustafapaşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Küçük Ayasofya Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Mercan Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Mesih Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Mevlanakapı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Mimar Hayrettin Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Mimar Kemalettin Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Molla Gürani Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Mollafenari Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Mollahüsrev Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Muhsine Hatun Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Nişanca Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Rüstem Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Saraç İshak Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Seyyid Ömer Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Silivrikapı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Sultan Ahmet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Sururi Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-süleymaniye Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Sümbül Efendi Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Şehremini Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Şehsuvar Bey Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Tahtakale Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Taya Hatun Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Topkapı Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Yavuz Sinan Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Yavuz Sultan Selim Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Yedikule Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
-Zeyrek Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Vizyon Tesisat Olarak İstanbulda Avrupa yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Vizyon Tesisat Olarak İstanbulda Avrupa yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.