Çağrı Merkezi İletişim

Mobil Ekip İletişim

Whatsapp İletişim

sukacagi.png

sukacagitespitiphone.png

Şişli de Su kaçağı Tespiti hizmeti veren firmamız Su kaçağı tespiti alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Şişli ve mahallelerine Termal Kamera İle Şişli Su Kaçağı Tespiti, Su kaçağı tamiri, her türlü tesisat tamiratı servisi hizmeti vermektedir. Vatan Tesisat servislerinde haftanın 7 günü 24 saat Servis hizmeti Alabilirsiniz.

Tesisat ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Şişli su kaçağı Tespiti servisi ev veya işyerlerinde Bulunan Tüm Tesisat için servis hizmeti sunulmaktadır, Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır. 

su kaçağı Tespiti işlemi için farklı olasılıkları sizlere adım adım açıklar. Bir su sızıntısını bulmak sizler için oldukça zor bir olasılık olabilir, eğer evinizde bu tip problemleri veya sorunları tamirini yapabilirim düşüncesinde olabilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken su kaçağı tamiri yapmak için gelişmiş tekniklere cihazlara ihtiyacınız olabilir, bir duvara gömülü veya duvara döşenmiş su tesisat kaçağı tespit edilmesi özelikle zordur bu durum karşınıza oldukça maliyetli sorunlar çıkarabilir, konun Şişli su tesisat firması tarafından analiz edilmesi sizin için en doğru seçim olabilir.

Şişli Su Kaçağı bulma servisi
Şişli Su Kaçağı Bulma fiyatı 2021
Şişli Su Kaçağı Tamiri fiyatı 2021
Şişli Su Kaçağı Tespiti fiyatı 2021
Şişli Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti fiyatları

Su Tesisat Hattının Yerlerinin Belirlenmesi
Bir su kaçağı bulmak için, nereye bakacağınızı zaten bilemezsiniz! Ancak borularının düzeninin kesin bir hafızasını tutmak hiç kolay değildir.

Su tesisat döşemesinin nereye gittiğini bilmek için profesyoneller rotalarını hedeflemelerine izin veren çeşitli teknikler ve cihazlar kullanırlar.

Gömülü su tesisat hatlarının rotasını bulmak için, Şişli su kaçak arama uzmanları bir elektromanyetik algılama cihazı kullanır. Bu cihaz, yolu bulmak için gerekli olan borunun uçlarından birine yerleştirilen zayıf akımla şarj edilmiş bir elektrik kablosu sayesinde manyetik bir alan oluşturmayı mümkün kılar. Su kaçağı tespit cihazı daha sonra borunun tam yolunu bulabilir, böylelikle bir su sızıntı arayışı başlayabilir.

Su Kaçağı Bulma İçin Kullanılan Farklı Teknikler?
Güçlendirilmiş ses dinleme dalgaları kullanarak, elektro akustik su kaçağı tespit cihazı sorunlu alanı bulmak için hassas bir şekilde su titreşimini tanımlamayı mümkün kılar.

Su sızıntısının titreşim yaydığını biliyor muydunuz? Onları gömülü su tesisat hatlarında tespit ederek, bir uzman nereye müdahale edeceğini tam olarak bilebilir! Bunu yapmak için, Şişli su kaçağı tespit uzmanı, müdahale etmeleri gereken gömülü borular da dahil olmak üzere tam olarak bilmelerini sağlayan güçlendirilmiş bir mikrofon kullanırlar.

Şişli Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti
Termal kamera kullanarak bir kaçak araştırması , sıcaklık farklarını inceleyerek kaçakların bulunmasını mümkün kılar. Termal kamera , kaçakları hızlı ve en uygun şekilde aramak için sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan kızılötesi radyasyonu çok yüksek hassasiyetle kaydeder!

termaltespit

Şişli su kaçağı servisi, müşterilerimiz için her yıl yüzlerce su kaçağı tespit gerçekleştirmektedir. Termal kamera desteği ile sıcak su hatlarında oluşan su sızıntıları noktasal bulmayı mümkün kılar, Şişli termal kamera su kaçağı tespit işlemi evinizde hiç bir yeri kırıp dökmeye gerek duymadan noktasal su kaçağı bulma olanağı sağlar buda dairenizde olası tadilat gibi dertlerden sizleri hem maliyet yönünden hemde evinizde bir kaç günlük çalışmadan kurtaracaktır.

Şişli Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Dairede veya iş yerinizde aralıklı su sızıntılar varlık gösteriyor ise bu atık su kaçaklarına işarettir. Böyle bir su kaçağı söz konusu ise hemen üst komşunuzla yada alt komşunuzla irtibata geçebilir ve aralıklı kullanım gerektiren örneğin bulaşık makinesi gideri yada mutfak atık su giderini bir süre kullanılmaması yönünde fikir alış verişinde bulunabilir ve atık su tesisat kaçağını’da kendiniz de tespit edebilir ve su kaçağı tespiti Şişli firmasıyla iletişim kurabilirsiniz.

Üst kattan tavana su akıyor firmamız bu gibi su kaçağı şikayetini yoğun olarak almaktadır. Evinizde su kaçağını bulmak için kameralı su kaçağı tespiti yapan firmaları tercih edebilirsiniz. Örneğin dairede su kaçağı var ve bunun için bütün daireyi kırmaya dökmeye gerektirmeden. Atık su kaçağı için kamera görüntüleme temiz su kaçağı içinse termal kamera yada akustik dinleme cihazlarıyla duvar ve fayans bölgelerinden tespit işlemini yapmakta olan firmamız garantili hizmet sunar.

Şişli ve mahallelerinde Sıhhi su tesisat su kaçak tespiti ve tıkanıklık açma firması olarak deneyimli personelimiz su kaçak tespit uzman ekibimiz tesisat dalında eğitim almış ekip arkadaşlarımız sizlere zaman kazandıracak kısa sürede içinde su kaçağı bulma yapmakta ayrıca uygun görüldüğünde su kaçağı tamir ve onarımı da yerinde müdahale ederek yapmaktadır. Sıhhi tesisat su kaçağı tespiti firması sizlere garantili olarak Şişli su kaçağı tamiri ve onarım hizmeti sunmaktadır.

 • Tüm su kapandığında akan suyun sesi
 • Evinizin içinde veya dışında su akmamasına rağmen dönen bir su sayacı
 • Duvarlarınızda veya döşemelerinizde çatlaklar
 • Halı veya döşeme altında küf veya gözle görülür nem
 • Kanalizasyon kokusu, kanalizasyonda veya boşaltma hattında bir kesinti olduğunu gösterebilir.
 • Zemin neminden kaynaklanan sorun
 • Ortalamanın üzerinde su faturaları

Şişli su kaçağı tespiti

Şişli su kaçağı bulma konusunda kontrol yapılması için uzmanlar tarafından kontrollerin sağlanması sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır. günümüz teknolojisi tesisatçılara sunduğu su kaçağı tespit cihazları yardımıyla çok rahat bir şekilde su kaçağı yapılması sağlamaktadır.

evinizde su kaçağı ile alakalı sorunu belirtileri varsa öncelikle su kaçağı tespit aşaması yapılması gerekmektedir. bu aşamada yapılması gerekenler kullanımda olan evde bütün musluk ve batarya kapatılır sonrasında su sayacı kontrolü yapılır, su sayacının dönüp dönmediği kontrol edilir. bu aşamada sayaç belirli aralıklarla dönüyorsa o zaman evinizde veya iş yerinde su kaybının olduğu gözlenir. eğer bütün musluklar kapalı olduğundan dolayı akla gelen su kaçağının olduğudur. Şişli Su kaçağı tespiti nasıl yapılır, sorusuna cevap olarak işin uzmanları tarafından yapılması gerektiğini anlayabiliriz.

Bu sebeple kendiniz müdahale ettiğinizde daha kötü sonuçlarla neden olabilirsiniz. oysaki tesisatçı tarafından yapılması gereken işlemi kendinizce yaparım mantığından vazgeçmelisiniz. Bilinçli davranmak hem sorunun büyümesine engel hemde dikkat edilmesi gerekir. Bu sorunları gerçekleştirirken sizler de titizlikle ve dikkatli bir şekilde çözebilmek adına firmamıza ulaşabilir ve su kaçağı tespit işlemini daha sağlıklı şekilde yapılmasını noktasal olarak sağlayabilirsiniz. En yenilikçi teknolojik cihazlar sayesinde duvarın sıva altında özellikle su tesisat döşemelerinin olduğu yerler noktasal tespit edilir. Tesisat ustalarımız tarafından buraya müdahalesi sağlanır. Böylelikle kırılacak zemin fazla olmayacak şekilde azami olarak en fazla bir fayans kırılarak su sızıntısı işlemi yapılmaktadır.

 • - Şişli Tesisatdaki Su Kaçağını Bulma
 • - Şişli Banyo Su Kaçağı Tespiti
 • - Şişli Cihazla Su Kaçağı Bulma
 • - Şişli İşyeri Su Kaçağı Tespiti
 • - Şişli Görüntülü Cihazlarla Su Kaçağı Bulma
 • - Şişli Daire Su Kaçağı Bulma
 • - Şişli termal kameralı su kaçağı bulma
 • - Şişli termal kameralı su kaçağı tespiti
 • - Şişli Dedektörle Su Kaçağı Tespiti
 • - Şişli robot cihazla su kaçağı bulma
 • - Şişli Su Kaçağı Bulma Fiyatları
 • - Şişli Su patlağı bulma

Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Şişli

Vizyon Tesisat, hizmet sektörüne başladığı yıldan bu yana müşteri memnuniyetini hep benimsemiştir. İşinin Ehli tesisat ustaları, profesyonel çalışma ekibi ve ilgili şubeleriyle sizlere daima güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet vermeye özen gösterecektir. Şişli su kaçağı tespiti servisimiz ilçenizde bulunan her mahalleye aynı gün servis imkanı sunmaktadır. Su kaçağı tamir işlemi sizlerin onayı olmadan kırma dökme gibi işlemlerden olmadan minimum tadilat göze alınacaktır. Şişli su kaçağı tamiri ve onarımı garantili yapılmaktadır.

Şişli Su Kaçağı
Şişli Su Kaçağı Bulma
Şişli Su Kaçağı Tamiri
Şişli Su Kaçağı Tespiti
Termal Kamera İle Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti verdiğimiz Şişli Mahalleleri

19.Mayıs Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Bozkurt Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Cumhuriyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Duatepe Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Ergenekon Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Esentepe Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Eskişehir Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Feriköy Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Fulya Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Gülbahar Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
H.Edip Adıvar Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
H.Rıfat Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Halaskargazi Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Harbiye Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
İnönü Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
İzzetpaşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Kaptan Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Kuştepe Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
M.Şevket Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Mecidiyeköy Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Merkez Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Meşrutiyet Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Paşa Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Teşvikiye Mahallesi Su Kaçağı Tespiti
Yayla Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Vizyon Tesisat Olarak İstanbulda Avrupa yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Memnuniyet Dilek İstek ve Şikayetlerinizi İletin

BİZ SİZİ ARAYALIM

İrtibat numaranızı bırakın biz sizi arayalım!

Sizlere Kaliteli Uygun Fiyata Servis hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
Vizyon Tesisat Olarak İstanbulda Avrupa yakasının ilçelerinde ve mahallelerinde Servis Araçlarıyla 7 Gün 24 Saat hizmetinizdeyiz.